A dombóvári és sásdi hivatásos, valamint a tamási önkormányzati tűzoltók megakadályozták a lángok továbbterjedését. A szalmabálákat három erőgép segítségével megbontották, és felügyelet mellett leégetik. A munkálatokat a Tolna vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!