Kiégett egy autó az M7-es autópályán Szabadbattyánnál

Kék hírek, 2026.06.28

Kiégett egy autó az M7-es autópályán SzabadbattyánnálTeljesen kiégett egy gépkocsi az M7-es autópálya 70-es kilométerénél, Szabadbattyán térségében, a Budapest felé vezető irányban, a leállósávban vasárnap - erről az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatta az MTI-t.

Közölték: a székesfehérvári hivatásos tűzoltók két vízsugárral oltották el a tüzet, a lángok a száraz aljnövényzetet is elérték.

A tűz az aszfaltban és a kilométerszelvényt jelző táblában is kárt tett.

A munkálatok idejére egy sávon halad a forgalom az érintett pályaszakaszon.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!