Kiégett egy autó az M7-esen, Szabadbattyánnál

Kék hírek, 2026.06.28

Teljesen kiégett egy gépkocsi az M7-es autópálya 70-es kilométerszelvényénél, Szabadbattyán térségében, a Budapest felé vezető irányban, a leállósávban.

A lángok a száraz aljnövényzetet is elérték. A székesfehérvári hivatásos tűzoltók két vízsugárral oltották el a tüzet, amely az aszfaltban és a kilométerszelvényt jelző táblában is kárt tett. A munkálatok idejére egy sávon halad a forgalom az érintett pályaszakaszon.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!