Kigyulladt a tarló Székesfehérvár és Seregélyes között

Kék hírek, 2026.06.26

Kigyulladt a tarló Székesfehérvár és Seregélyes között, a 62-es főút mellett.

A tűz körülbelül huszonegy hektárt érintett. A lángokat a székesfehérvári, pusztaszabolcsi és dunaújvárosi hivatásos, valamint a Noé Speciális Kutató-Mentő és Önkéntes Tűzoltó Egyesület önkéntes tűzoltói oltották el. A rajok munkáját egy érdi és egy siófoki, valamint több munkagép is segítette.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!