Kigyulladt egy panzió Abdán, a József Attila utcában.
Az épület tetőtere ég. A győri és a lébényi hivatásos, valamint a börcsi önkéntes tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat. A munkálatokat a Győr-Moson-Sopron vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!