Egy autóbusz égett Celldömölkön, az Arany János utcában.
A sárvári hivatásos és a helyi önkormányzati tűzoltók elfojtották a lángokat és áramtalanították a járművet. A rajok hőkamerával átvizsgálják a buszt. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!