A belvárosi, VI. kerületi tűzesethez az angyalföldi, ferencvárosi, józsefvárosi, zuglói és kispesti tűzoltók vonultak. A lánglovagok a fővárosi katasztrófavédelmi irányítása mellett, több vízsugárral kezdték oltani a lángokat. A társasházat kiürítették, a lakókért melegedőbusz érkezett.
A tűzoltók több vízsugárral körülhatárolták, majd nem sokkal 1 óra után eloltották a lángokat. A tűz mintegy 70 m2-en keletkezett, a lánglovagok átvizsgálták a tetőtér melletti részeket, illetve bontási munkálatok végeznek. A társasházat lekapcsolták a gáz- és áramhálózatról is. A társasházat mintegy 70-en hagyták el, majd a helyszínre érkező melegedőbuszban várakoztak.
(Webrádió)
Címkék
Tűzeset
Budapest
Dessewffy utca
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!