Kigyulladt egy rakodógép Nyárlőrinc külterületén

Kék hírek, 2025.08.15

Kigyulladt és teljes terjedelmében ég egy rakodógép Nyárlőrinc külterületén.

A 44-es főút 22-es kilométerének közelében égő munkagéphez a kecskeméti hivatásos tűzoltók több egységét riasztották. A rajok habosított vízsugárral oltják a rakodógépet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!