Kisbusz égett az 5-ös főúton, Szeged térségében

Kék hírek, 2026.06.25

Kigyulladt egy kisbusz az 5-ös főúton, Szeged térségében, a 162-es kilométerszelvénynél.

A szegedi hivatásos tűzoltók két vízsugárral eloltották a lángokat. A raj az utómunkálatokat végzi.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!