Tűz keletkezett egy lakóházban, Szigetszentmiklóson, a Boglya közben.
Különböző tárgyak és rongyok égtek a fürdőszobában, mintegy négy négyzetméteren. A város hivatásos tűzoltói eloltották a lángokat, hőkamerával átvizsgálták és kiszellőztetik az ingatlant
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!