Kisebb tűz volt egy szigetszentmiklósi házban

Kék hírek, 2026.05.26

Tűz keletkezett egy lakóházban, Szigetszentmiklóson, a Boglya közben.

Különböző tárgyak és rongyok égtek a fürdőszobában, mintegy négy négyzetméteren. A város hivatásos tűzoltói eloltották a lángokat, hőkamerával átvizsgálták és kiszellőztetik az ingatlant
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!