Kisebb tűz volt egy szombathelyi vendéglátóhely pincéjében

Kék hírek, 2026.06.02

Kisebb tűz volt egy szombathelyi vendéglátóhely pincéjében, az Óperint utcában.

A helységben elektromos vezetékek égtek, amit a város hivatásos tűzoltói eloltottak. A rajok kiszellőztetik a füsttel telítődött pincét.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!