A Békéscsaba felé vezető oldalon, Tiszakürt térségében égő járműhöz a kunszentmártoni hivatásos és a tiszakécskei önkormányzati tűzoltók vonultak. A rajok három vízsugárral eloltották a kisteherautót, amelyről leakasztották a sértetlen pótkocsit.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!