Kisteherautó és autó ütközött az M1-en, Győrnél

Kék hírek, 2026.06.25

Egymásnak ütközött egy személygépkocsi és egy kisteherautó az M1-es autópályán, Budapest felé, Győr térségében, a 122-es kilométerszelvénynél.

A győri hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett sztrádaszakaszon egy sávon halad a forgalom.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!