A balesethez a badacsonytomaji hivatásos, a tapolcai önkormányzati és a Zalahaláp-Sáska Községek Önkéntes Tűzoltó Egyesülete tűzoltói vonultak. A rajok feszítővágó segítségével két embert kiszabadítottak és kiemeltek a személyautóból, majd átadták a mentősöknek. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!