Konyha égett Tamásiban

Kék hírek, 2026.03.03

Tűz keletkezett egy családi ház konyhájában Tamásiban, a Deák Ferenc utcában.

A dombóvári és a helyi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral elfojtották a lángokat és egy gázpalackot kihoztak az épületből. A rajok átszellőztetik az ingatlant.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!