Tűz keletkezett egy szegedi lakás konyhájában, a Teréz utcában.
A helyi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A Baranya vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínre érkezett. A rajok jelenleg az utómunkálatokat végzik a helyszínen.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!