Konyhatűz Szegeden

Kék hírek, 2026.05.10

Tűz keletkezett egy szegedi lakás konyhájában, a Teréz utcában.

A helyi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A Baranya vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is a helyszínre érkezett. A rajok jelenleg az utómunkálatokat végzik a helyszínen.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!