Körözték a Golf-ot

Kék hírek, 2025.07.16

A Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói lefoglalták azt a mintegy 3 millió forint értékű Volkswagen Golf típusú személyautót, amellyel egy szerb férfi szerette volna elhagyni Magyarország területét és amelyről kiderült, hogy körözik.

Körözött Vw Golf
A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint kedd délután egy szerb férfi szerette volna elhagyni Magyarország területét a Röszke autópálya határátkelőhelyen egy általa vezetett Vw Golf típusú személyautóval, csakhogy az ellenőrzés során kiderült, hogy a jármű szerepel a nemzetközi körözési rendszerben, ezért a szegedi nyomozók lefoglalták.  
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!