A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint kedd délután egy szerb férfi szerette volna elhagyni Magyarország területét a Röszke autópálya határátkelőhelyen egy általa vezetett Vw Golf típusú személyautóval, csakhogy az ellenőrzés során kiderült, hogy a jármű szerepel a nemzetközi körözési rendszerben, ezért a szegedi nyomozók lefoglalták.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!