Lábon álló gabona égett Tiszaug külterületén

Kék hírek, 2026.06.23

Kigyulladt a lábon álló gabona Tiszaug külterületén.

A nagyjából harminchektáros területen a tűz több irányba is terjedt, de egy erőgép körbetárcsázta az égő részt, ezzel sikerült megállítani a lángok elharapódzását. Tiszakécskei önkormányzati és kunszentmártoni hivatásos tűzoltók vízsugarakkal oltották el az égő gabonát, illetve a mellette lévő cserjés, bozótos területet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!