A tető be is omlott. A Koppányvezér úti épülethez komáromi hivatásos és önkéntes, valamint ácsi önkormányzati és önkéntes tűzoltók vonultak. A rajok hat vízsugárral kívülről és az épületen belülről oltják a lángokat, amelyeket már körülhatároltak.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!