Lakóautók égtek Cegléden

Kék hírek, 2026.05.17

Kigyulladt két lakóautó és egy melléképület Cegléden, a Déli úton.

A ceglédi és a szolnoki hivatásos tűzoltók négy vízsugárral eloltották a lángokat. A rajok az utómunkálatokat végzik. Az érintett útszakaszt a beavatkozás idejére lezárták.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!