Lakóház ég Debrecenben

Kék hírek, 2026.05.22

Tűz keletkezett egy több emeletes lakóház egyik lakásában Debrecenben, a Bethlen utcában.

Az ingatlan konyhája égett, a többi helyiség korommal szennyeződött. A Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a városi hivatásos tűzoltók több vízsugárral oltják a lángokat. Az egységek több embert kimenekítettek, akik már visszatérhettek lakásaikba. A rajok átszellőztetik az épületet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!