Az ingatlan konyhája égett, a többi helyiség korommal szennyeződött. A Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a városi hivatásos tűzoltók több vízsugárral oltják a lángokat. Az egységek több embert kimenekítettek, akik már visszatérhettek lakásaikba. A rajok átszellőztetik az épületet.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!