A szobák is égnek. Az esethez mezőberényi, békéscsabai és szeghalmi hivatásos tűzoltók, illetve a Békés vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat vonult. A rajok három vízsugárral körülhatárolták a nagyjából hetven négyzetméteres épület lángjait. A házban ketten tartózkodtak, hozzájuk mentő érkezett.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!