A kecskeméti hivatásos valamint a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók hat vízsugárral oltották el a lángokat. Az oltást ceglédi, kecskeméti és kiskunfélegyházai vízszállítók is segítették. A munkálatokat a Bács-Kiskun vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!