Lakóház égett Lajosmizsén

Kék hírek, 2026.03.25

Kigyulladt egy lakóház Lajosmizsén, a Mizse tanyán.

A kecskeméti hivatásos valamint a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók hat vízsugárral oltották el a lángokat. Az oltást ceglédi, kecskeméti és kiskunfélegyházai vízszállítók is segítették. A munkálatokat a Bács-Kiskun vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!