Lakóház melléképülete égett Bánokszentgyörgyön

Kék hírek, 2026.04.07

Teljesen kiégett egy családi ház húsz négyzetméteres melléképülete Bánokszentgyörgyön, az Ady utcában.

A bázakerettyei önkéntes tűzoltókat követően a letenyei hivatásos tűzoltók is a helyszínre érkeztek, az egységek egy vízsugárral szüntették meg a lángokat. A munkálatok közben átvizsgálták a lakóház tetőszerkezetét, amely füsttel telítődött, a tűz azonban nem terjedt át.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!