A tűz egy kazánházat is érintett. A nyíregyházi hivatásos és az ibrányi önkormányzati tűzoltók két vízsugárral és kéziszerszámokkal oltották el a lángokat. Kiérkezésük előtt a lakók két gázpalackot hoztak ki az épületből. A házban négyen éltek, három lakó hozzátartozóknál kap elszállásolást.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!