A rendőrség adatai szerint az albán férfi 2023. december 30-án szerette volna elhagyni az országot egy autóbusz utasaként Röszkénél, azonban az útlevelében hamis bélyegzőlenyomatot találtak a határrendészek.
A férfit a Szegedi Rendőrkapitányságra állították elő, ahol a nyomozók kihallgatták, melynek során beismerő vallomást tett.
A rendőrök a nyomozást lezárták, az ügy iratait pedig megküldték az illetékes ügyészségnek.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!