Egy családi ház tetőszerkezete égett teljes egészében Hangácson, a Szathmáry Király György utcában.
A miskolci és a kazincbarcikai hivatásos tűzoltók négy vízsugárral körülhatárolták, majd eloltották a lángokat. Az egységek a munkálatok közben megbontották az épület tetőhéjazatát.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!