A járműben csak a vezetője utazott, aki a soltvadkerti önkormányzati tűzoltók kiérkezése előtt ki tudott szállni. Az egység áramtalanította a bajba került autót. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, félpályás útlezárás mellett végzik a munkálatokat.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!