Letért az úttestről, majd a fák között állt meg egy gépkocsi Kecskeméten, a Gábor Dénes utcában, a Kórhánközi út és a Rosta utca közötti szakaszon.
A járműben csak a vezetője utazott, akit a helyszínen tartózkodók a kecskeméti hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt kiemeltek. Az egység áramtalanítja a bajba került autót, valamint a mentőket várja a balesethez.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!