Letért az úttestről egy autó Kecskeméten

Kék hírek, 2026.06.28

Letért az úttestről, majd a fák között állt meg egy gépkocsi Kecskeméten, a Gábor Dénes utcában, a Kórhánközi út és a Rosta utca közötti szakaszon.

A járműben csak a vezetője utazott, akit a helyszínen tartózkodók a kecskeméti hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt kiemeltek. Az egység áramtalanítja a bajba került autót, valamint a mentőket várja a balesethez.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!