Már az utómunkálatok zajlanak a kigyulladt műanyag-feldolgozó üzemben Szigethalmon

Kék hírek, 2026.04.03

Már az utómunkálatokat végzik a tűzoltók a péntek délelőtt kigyulladt műanyag-feldolgozó üzemben Szigethalmon, a tüzet eloltották - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) kora délután az MTI-vel.

Lángok
Felidézték: az ipari park területén egy háromezer négyzetméteres csarnok mintegy egyötödén műanyag granulátum és gépek égtek. Több település hivatásos és önkéntes tűzoltói víz-, illetve habsugarakkal előbb körülhatárolták, azután eloltották a lángokat.

A tűz keletkezésekor három ember tartózkodott az épületben.

A Fejér vármegyei katasztrófavédelmi mobil labor szakemberei az üzem víztározójánál végeznek méréseket - írták.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!