A gyanú szerint a férfi 2025 eleje óta otthonában napi rendszerességgel értékesített kábítószert. A gyanúsított - aki az illegális üzletből tartotta fenn magát - nem csupán közvetítőként vett részt a drogkereskedelemben: két különböző helyszínen is indiaikender-ültetvényeket gondozott, az így előállított kábítószert pedig helyi és környékbeli fogyasztóknak adta tovább.
A rendőrök az egyik gyanús ingatlanban egy rejtekhelyre bukkantak, ahol egy működő ültetvényt számoltak fel. 18 tő kendernövényt, valamint a termesztéshez elengedhetetlen technikai eszközöket foglaltak le. Az elkövető lakóhelyéről is kábítószergyanús anyagok, valamint a drog méréséhez és adagolásához használt, szennyezett eszközök kerültek elő.
A férfi beismerő vallomást tett a nyomozóknak. Kihallgatást követően őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatást.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!