Meggyulladt a tarló Hegyeshalom és Mosonszolnok között

Kék hírek, 2026.06.28

Meggyulladt a tarló a vasúti töltés mindkét oldalán, több helyszínen, Hegyeshalom és Mosonszolnok között.

A mosonmagyaróvári és a lébényi hivatásos, valamint a hegyeshalmi és a mosonszolnoki önkéntes tűzoltók dolgoznak a lángok elfojtásán. A helyszínre tartanak a csornai hivatásos és a levéli önkéntes tűzoltók, illetve a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!