Megkülönböztető jelzést használó mentő szenvedett balesetet Újpesten

Kék hírek, 2026.04.27

Mentőautó ütközött össze egy személyautóval hétfő délután Újpesten, az Elem utcában - tájékoztatta az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-t.

Győrfi Pál elmondta: a mentő megkülönböztető jelzést használva egy beteghez tartott, amikor összeütközött az autóval. Az autóban ülő nőt - aki a vállát fájlalta - és a mentőautó két fős személyzetét kivizsgálásra kórházba szállították.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!