Tájékoztatásuk szerint hétfő délután fél 2 körül érkezett bejelentés arról, hogy egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A mentők a nő ellátását azonnal megkezdték, de a szakszerű segítségnyújtás ellenére meghalt.
A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit, akit a mentőszolgálat kórházba vitt.
A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást, a nyomozók megkezdték a történtek körülményeinek tisztázását.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!