Megöltek egy nőt a III. kerületben

Kék hírek, 2026.06.22

Megöltek egy nőt Budapest III. kerületében hétfő délután, a rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon.

Police
Tájékoztatásuk szerint hétfő délután fél 2 körül érkezett bejelentés arról, hogy egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A mentők a nő ellátását azonnal megkezdték, de a szakszerű segítségnyújtás ellenére meghalt.

A rendőrök a helyszínen elfogtak egy 21 éves férfit, akit a mentőszolgálat kórházba vitt.

A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást, a nyomozók megkezdték a történtek körülményeinek tisztázását.
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!