Melléképület égett Békésen

Kék hírek, 2026.04.08

Kigyulladt egy fa melléképület Békésen, a Magyar utca és a Lengyel Lajos utca között, a Legelő utca közelében.

A békéscsabai hivatásos és a békési önkormányzati tűzoltók vonultak a helyszínre, és eloltották a tüzet, amely a főépületre nem terjedt át. Az egységek megkezdték az utómunkálatokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!