Tűz keletkezett egy harminc négyzetméteres melléképületben Dabason, az Ady Endre utcában.
Az épületben nagy mennyiségben felhalmozott lom égett, amelyet a dabasi hivatásos tűzoltók két vízsugárral oltottak el. Az egységek megkezdték az utómunkálatokat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!