Melléképület égett Dabason

Kék hírek, 2026.06.28

Tűz keletkezett egy harminc négyzetméteres melléképületben Dabason, az Ady Endre utcában.

Az épületben nagy mennyiségben felhalmozott lom égett, amelyet a dabasi hivatásos tűzoltók két vízsugárral oltottak el. Az egységek megkezdték az utómunkálatokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!