Melléképület égett Hegyeshalmon

Kék hírek, 2026.01.24

Teljes terjedelmében égett egy melléképület Hegyeshalmon, a Fő utcában.

A lángokat a mosonmagyaróvári hivatásos és a hegyeshalmi önkéntes tűzoltók oltották el. Az ingatlanban egy gázpalack is volt, ami az egységek kiérkezése előtt felrobbant. A rajok utómunkálatokat végeznek.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!