Teljes terjedelmében égett egy melléképület Hegyeshalmon, a Fő utcában.
A lángokat a mosonmagyaróvári hivatásos és a hegyeshalmi önkéntes tűzoltók oltották el. Az ingatlanban egy gázpalack is volt, ami az egységek kiérkezése előtt felrobbant. A rajok utómunkálatokat végeznek.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!