Melléképület égett Nyírbátorban

Kék hírek, 2026.02.01

Kigyulladt egy lakóingatlannal egybeépített melléképület Nyírbátorban, a Bákonyikert utcában.

A tűz átterjedt a lakóház tetőszerkezetére is. A nyírbátori és a mátészalkai hivatásos tűzoltók több nitrogén- és gázpalackot is kihoztak az épületből. A rajok három vízsugárral oltották el a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!