Melléképület égett Rimócon

Kék hírek, 2025.12.17

Tűz keletkezett egy melléképület tetején Rimócon, a Szécsényi utcában.

A balassagyarmati és szécsényi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A raj az utómunkálatokat végzi.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!