Melléképület égett Süttőn

Kék hírek, 2026.02.21

Kigyulladt egy melléképület Süttőn, a Kisvasút utcában.

Az épületben berendezési tárgyak égtek. A tűz a melléképület tetőszerkezetét is érintette. Az bajnai és nyergesújfalui hivatásos tűzoltók három vízsugárral fojtották el a lángokat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!