Melléképület égett Tornyon

Kék hírek, 2026.05.26

Kigyulladt egy mintegy tíz négyzetméteres fa melléképület Toronyban, a Szegfű utcában.

Az épületben ágyat és használati tárgyakat tároltak. A szombathelyi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A raj az utómunkálatokat végzi.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!