Melléképület égett Újszilváson

Kék hírek, 2025.12.26

Kigyulladt egy melléképület Újszilváson, az Alkotmány utcában.

Az épület teljes terjedelmében égett. Az újszilvási önkéntes tűzoltók egy vízsugárral eloltották a lángokat. A ceglédi hivatásos tűzoltók is a helyszínen dolgoznak. Jelenleg az utómunkálatok zajlanak.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!