Kigyulladt egy nagyjából tízszer tízméteres melléképület Szakolyon, a Kossuth utcában.
A helyi önkormányzati és a nyírbátori hivatásos tűzoltók vízsugarakkal eloltották a teljes terjedelmében égő épületet, amelyben tűzifát, használaton kívüli tárgyakat és lomot tartottak. A rajok az utómunkálatokat végzik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!