Melléképület gyulladt ki Szakolyon

Kék hírek, 2026.03.08

Kigyulladt egy nagyjából tízszer tízméteres melléképület Szakolyon, a Kossuth utcában.

A helyi önkormányzati és a nyírbátori hivatásos tűzoltók vízsugarakkal eloltották a teljes terjedelmében égő épületet, amelyben tűzifát, használaton kívüli tárgyakat és lomot tartottak. A rajok az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!