Kigyulladt egy lakóházzal egybeépített melléképület Balajton, a Szabadság utcában.
Az épület tetőszerkezete égett. A kazincbarcikai és a szendrői hivatásos tűzoltók három vízsugárral oltották el a lángokat. A rajok jelenleg az utómunkálatokat végzik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!