Kigyulladt egy melléképület Szentes külterületén, az Alsórét tanyán.
A szentesi, a csongrádi és a kunszentmártoni hivatásos tűzoltók eloltották a lángokat. A Csongrád-Csanád vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot is a helyszínre riasztották. Az egységek az utómunkálatokat végzik.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!