Melléképülettűz Szentes külterületén

Kék hírek, 2026.05.10

Kigyulladt egy melléképület Szentes külterületén, az Alsórét tanyán.

A szentesi, a csongrádi és a kunszentmártoni hivatásos tűzoltók eloltották a lángokat. A Csongrád-Csanád vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot is a helyszínre riasztották. Az egységek az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!