Mozdony égett Szajolon

Kék hírek, 2026.04.10

Egy vasúti szerelvény mozdonya égett Szajolon.

A vasúttársaság szakemberei elvégezték az áramtalanítást, ezt követően a szolnoki hivatásos tűzoltók két vízsugárral elfojtották a lángokat. Az egységek jelenleg az utómunkálatokat végzik.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!