Műhely ég Lajosmizse külterületén

Kék hírek, 2026.06.24

Kigyulladt egy műhely Lajosmizse külterületén, a Benye tanyánál.

A lajosmizsei önkormányzati tűzoltók a munkálatok során több palackot is kihoztak az épületből. A raj egy vízsugárral oltja a lángokat. A munkálatokat a Bács-Kiskun vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!