Kigyulladt egy műhely Lajosmizse külterületén, a Benye tanyánál.
A lajosmizsei önkormányzati tűzoltók a munkálatok során több palackot is kihoztak az épületből. A raj egy vízsugárral oltja a lángokat. A munkálatokat a Bács-Kiskun vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!