Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán

Kék hírek, 2026.05.04

Tűz keletkezett egy nagyjából ötszáz négyzetméteres csarnokban Kiskunfélegyházán, a Csólyosi úton.

Az építmény kétötödét érintették a lángok. A kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók légzésvédelem mellett, több vízsugárral oltották el a lángokat, amelyek a szerelőrészt és az irodát is érintették. A rajok átszellőztetik a csarnokot. Odabenn hatan tartózkodtak, mindannyian elhagyták az épületet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!