A közlemény szerint az autóból 1026 doboz különféle márkájú, magyar zárjegy nélküli cigaretta és 92 darab ízesített elektronikus cigaretta került elő.
A pénzügyőrök több mint hárommillió forint értékű feketepiaci dohányterméket foglaltak le, az ügyben jövedéki törvénysértés és költségvetési csalás bűncselekmény miatt indult eljárás.
A férfi hozzávetőleg négymillió forint bírságra számíthat - írták.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!