NAV: több mint ezer doboz csempészcigarettát találtak egy férfinál a kecskeméti vásártéren

Kék hírek, 2026.03.18

Több mint ezer doboz csempészcigarettát és csaknem 100 ízesített elektronikus cigarettát találtak a pénzügyőrök egy férfi autójában - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.

A közlemény szerint az autóból 1026 doboz különféle márkájú, magyar zárjegy nélküli cigaretta és 92 darab ízesített elektronikus cigaretta került elő.

A pénzügyőrök több mint hárommillió forint értékű feketepiaci dohányterméket foglaltak le, az ügyben jövedéki törvénysértés és költségvetési csalás bűncselekmény miatt indult eljárás.

A férfi hozzávetőleg négymillió forint bírságra számíthat - írták.
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!