Négyes baleset miatt zárták le a 451-es főutat Szentes és Csongrád között
Kék hírek, 2026.01.29
Négy gépkocsi ütközött össze a 451-es főút Szentes és Csongrád közötti szakaszán, a 35-ös kilométerszelvénynél csütörtök reggel 8 óra előtt.
A műszaki mentést végző szentesi hivatásos tűzoltók áramtalanítják a gépkocsikat, és segítettek a mentőknek egy embert kiemelni az egyik járműből. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!