Négyes baleset miatt zárták le a 451-es főutat Szentes és Csongrád között

Kék hírek, 2026.01.29

Négy gépkocsi ütközött össze a 451-es főút Szentes és Csongrád közötti szakaszán, a 35-ös kilométerszelvénynél csütörtök reggel 8 óra előtt.

Police A műszaki mentést végző szentesi hivatásos tűzoltók áramtalanítják a gépkocsikat, és segítettek a mentőknek egy embert kiemelni az egyik járműből. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)

Címkék

Baleset 451-es főút


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!